Контакти



Milena Ivanova

Милена Иванова

Управляващ партньор
Svetlana Ivanova

Светлана Иванова

Отговорен фармацевт

тел.: +359 889 912 256
e-mail: s.ivanova@bestamed.com

виж още

Maria Marinova

Мария Маринова

Отговорник склад (Фармацевт)

тел.: +359 884 162 653
e-mail: M.LMarinova@bestamed.com

виж още
Vasil Velev

Васил Велев

Мениджър доставки

тел.: +359 884 004 555
e-mail: v.velev@bestamed.com

виж още

Violeta Micheva

Виолета Мичева

Мениджър логистика

тел.: +359 882 791 761
e-mail: v.micheva@bestamed.com

виж още
Anton Manolev

Антон Манолев

Мениджър контрол на качеството

тел.: +359 885 952 323
e-mail: a.manolev@bestamed.com

виж още

Angel Angelov

Ангел Ангелов

Специалист финанси

тел.: +359 885 734 599
e-mail: a.angelov@bestamed.com 

виж още
Milena Genova

Милена Генова

Офис мениджър

тел.: +359 2 421 08 29; +359 2 442 62 62
тел.: +359 887 093 907
e-mail: m.genova@bestamed.com

виж още

Peter Marinov

Петър Маринов

Куриер

тел.: +359 882 004 565
e-mail: p.marinov@bestamed.com 

виж още
Zahari Anakiev

Захари Анакиев

Куриер

тел.: +359 888 016 361
e-mail: z.anakiev@bestamed.com

виж още

Pavel Gerasimov

Павел Герасимов

Куриер

тел.: +359 888 698 836
e-mail: p.gerasimov@bestamed.com

виж още

Ivo Chepreganov

Иво Чепреганов

Отговорник автопарк

тел.: +359 882 049 444
e-mail: i.chepreganov@bestamed.com

виж още
Militsa Marinova

Милица Маринова

Мениджър външни пазари

тел.: +359 884 181 864
e-mail: m.marinova@bestamed.com

виж още
Dian Lazarov

Диан Лазаров

Специалист износ

тел.: +359 882 887 926
e-mail: d.lazarov@bestamed.com

виж още

Marieta Gergova

Мариета Николова

Специалист внос

тел.: +359 889 912 602
e-mail: m.nikolova@bestamed.com

виж още
Melania Popova

Мелания Попова

Регионален търговски мениджър - Югозападна България

тел.: +359 888 955 157
e-mail: m.popova@bestamed.com

виж още

Georgi Valkov

Георги Вълков

Регионален търговски мениджър - Южна България

тел.: +359 885 353 455
e-mail: g.valkov@bestamed.com

виж още
Nora Petkova

Нора Петкова

Регионален търговски мениджър - Югоизточна България

тел.: +359 887 854 646
e-mail: n.petkova@bestamed.com

виж още

Васил Гиргинов

Васко Гиргинов

Регионален търговски мениджър – Североизточна България

Тел.: +359 884 937 664

E-mail: v.girginov@bestamed.com

виж още
Nadezhda Gyaurova

Надежда Гяурова

Регионален търговски мениджър – Северна България

тел.: +359 884 181 899
e-mail: N.Gyaurova@bestamed.com

виж още

Valentina Neyova

Валентина Нейова

Регионален търговски мениджър – Северозападна България

тел.: +359 883 202 600
e-mail: V.Neyova@bestamed.com

виж още
Ivan Velev

Иван Велев

Отговорник склад

тел.: +359 889 912 204
e-mail: i.velev@bestamed.com

виж още

Tsvetomira Yanakieva

Цветомира Янакиева

Специалист логистика

тел.: +359 883 220 032
e-mail: t.yanakieva@bestamed.com

виж още

Указания за съобщаване на нежелана лекарствена реакция:

НЕЖЕЛАНА ЛЕКАРСТВЕНА РЕАКЦИЯ е всеки нежелан и непредвиден отговор към лекарствен продукт. Съпровождащата листовка, съдържа важна информация за безопасност, с която е необходимо потребителят да се запознае преди употреба. Разделът "Нежелани лекарствени реакции" съдържа описание на вече наблюдавани такива и съвет какво да се предприеме, ако същите възникнат.

Ако получите някакви нежелани лекарствени реакции, уведомете Вашия лекар или фармацевт. Това включва всички възможни неописани в тази листовка нежелани реакции. Като съобщавате нежелани реакции, можете да дадете своя принос за получаване на повече информация относно безопасността на това лекарство.

Личните данни на съобщителя/пациента са защитени и се третират в съответствие със Закона за защита на личните данни и съгласно препоръките и принципите, дадени от Европейския надзорен орган по защита на данните.

За докладване на възникнало нежелано събитие, свързано с лекарствен продукт , чиито притежател на разрешително за употреба е Бестамед ЕООД, моля свържете се с нас чрез:

  • Попълване и изпращане на формата ЗА СЪОБЩАВАНЕ НА НЕЖЕЛАНИ ЛЕКАРСТВЕНИ РЕАКЦИИ
  • Телефон за 24 часова връзка: +359 2 442 62 62
  • Е-майл: safety@bestamed.com

Формуляри за съобщаване на нежелани лекарствени реакции



Бул. Шипченски Проход 63 
1574 София, България 
T : +359.2.421.0829; +359.2.442.6262
E : sales@bestamed.com

 



Бул. Цариградско шосе 425, сграда 1 (Халета 43-44) 
1137 София, България
GPS: 42°38'01.10"N / 23°27'32.29"E
T : +359.2.421.0829; +359.2.442.6262
E : sales@bestamed.com