БестаMед е партньорът, на когото можете да се доверите

Зиртек D 5 mg/120 mg

Зиртек D 5 mg/120 mg

  • Лекарствена форма:120 mg таблетки с удължено освобождаване

  • Активно вещество: Цетиризинов дихидрохлорид, Псевдоефедринов хидрохлорид

  • Опаковка: 1 опаковка 14 таблетки

  • Съдържание на активното вещество: 5 mg Цетиризинов дихидрохлорид, 120 mg Псевдоефедринов хидрохлорид

  • Номер за разрешение за паралелен внос от Изпълнителната агенция по лекарствата: II-31758/04.12.2015

  • Последна актуализация: II-31758/04.12.2015

 

Прочетете внимателно листовката преди употреба!

Изтеглете ЛП тук
Изтеглете КХП тук