Аспирин С 400 mg/240 mg


Аспирин С 400 mg/240 mg
  • Лекарствена форма: ефервесцентни таблетки

  • Активно вещество:  Ацетилсалицилова киселина/ Аскорбинова киселина

  • Опаковка: 1 опаковка 10 ефервесцентни таблетки

  • Съдържание на активното вещество:  400 mg Ацетилсалицилова киселина, 240 mg Аскорбинова киселина

  • Номер за разрешение за паралелен внос от Изпълнителната агенция по лекарствата: II- II-31365/05.11.2015

  • Последна актуализация: II-31365/05.11.2015

 

Прочетете внимателно листовката преди употреба!


Изтеглете ЛП тук
Изтеглете КХП тук